مرخصی پلاک اروند در اهواز

شهروندان خوزستان و اهوازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه به خرمشهر، در اهواز نسبت به دریافت خدمات خودروهای پلاک اروندی خود اقدام کنند.

– چگونه در اهواز مرخصی بگیریم؟

-دارندگان خودروهای پلاک اروندی می توانند با مراجعه به «شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان» در اهواز نسبت به دریافت پلاک گذر موقت «مرخصی» اقدام کنند.

– توضیح درباره شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان

شرکت خدماتی، رفاهی و خودرویی مردم خوزستان به منظور افزایش رفاه حال شهروندان خوزستانی و خصوصا اهوازی، با مساعدت مسوولان محترم استانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی از اسفندماه سال ۱۳۹۶ در اهواز آغاز به کار کرد. با توجه به تردد بیش از ۳۰ هزار خودروی پلاک اروندی در سطح استان خوزستان که بخش اعظم آن در مالکیت شهروندان خارج از محدوده منطقه آزاد اروند می باشد، مشکلات زیادی برای دریافت پلاک گذر موقت «مرخصی» بوجود آمده بود که این موضوع با توجه به گرایش شهروندان به سفر در ایام نوروز و تعطیلات تابستان در دستور کار مدیران این مجموعه قرار گرفت و افتتاح یک مرکز مجهز در کمترین زمان ممکن برای خدمت رسانی به شهروندان خوزستانی در مرکز این استان به واقعیت بدل شد.

– آدرس شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان کجاست؟

این شرکت در منطقه سه راه خرمشهر اهواز، کیلومتر ۳ جاده خرمشهر واقع شده است.

آیا در شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان «تمدید پروانه تردد خودرو» انجام می شود؟

بله. مدت زمان اعتبار پروانه تردد خودروهای اروندی یکساله است و  مالکان خودروهای اروندی برای دریافت مرخصی (پلاک گذر موقت) تنها منوط به داشتن اعتبار این پرانه می توانند اقدام کنند. خوشبختانه با مساعدت مسوولان محترم سازمان منطقه آزاد اروند، تمامی مراحل تمدید پروانه تردد خودروها در شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان انجام می شود.

آیا در شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان خدمات «بیمه تضمین» ارائه می گردد؟

بیمه تضمین یکی از لازمه های اعطای مرخصی (پلاک گذر موقت) از سوی مراجع قانونگذار تعیین شده است. بر این اساس مالکان خودروهای اروندی برای خروج از منطقه قانونی تردد باید نسبت به دریافت بیمه تضمین اقدام کنند. در محل شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان روند اعطای بیمه تضمین در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

– حضور مالک خودرو برای دریافت مرخصی الزامی است؟
خیر. به غیر از شخص مالک خودرو، وکیل ایشان نیز با ارائه وکالتنامه رسمی (تبت شده) می توانند مراحل دریافت مرخصی پلاک اروند را طی کنند.

 

– ساعات کاری شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان:

۸ صبح الی ۱۵  – همه روزه بجز روزهای تعطیل

– شماره های تماس شرکت خدمات خودرویی مردم خوزستان:

 ۳۳۳۹۲۵۷۷  و  ۳۳۳۹۲۵۷۸  (۰۶۱)

آدرس وبسایت شرکت: www.khuzestancar.ir

 

آدرس کانال تلگرام شرکت: https://t.me/khuzestancar

 

آدرس صفحه اینستاگرام شرکت: www.instagram.com/khuzestancar