از امروز فروش نسخه جدید کیا پیکانتو با نام X-Line آغاز شده است. این خودرو از شاخصه‌های الهام گرفته از شاسی بلندها و همچنین پیشرانه بنزینی ۱٫۲۵ لیتری بهره می‌برد.

بهای این خودرو از ۱۲۵۹۵ پوند آغاز شده و با این مبلغ به پیشرانه‌ای ۱٫۲۵ لیتری متصل به گیربکس ۵ سرعته دستی دست می‌یابید اما برای سفارش گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک باید ۶۵۰ پوند اضافی پرداخت.

کیا پیکانتو
پیکانتو X-Line خودرویی طویل‌تر، پهن‌تر و قدبلندتر از دیگر نسخه‌های عادی بوده و دارای نمایی خشن و ارتفاع بیشتر از سطح زمین (حدود ۱۵ میلی‌متر) می‌باشد.

کیا پیکانتو
عناصر سبز لیمویی در جلوپنجره و اطراف مه شکن‌ها باعث می‌شود تریم X-Line متمایزتر باشد. همچنین پوشش‌های مشکی اطراف رکاب‌های جانبی و قوس چرخ‌ها نیز به این موضوع کمک کرده‌اند. دستگیره درب‌ها به رنگ بدنه بوده و در بخش عقب نیز شاهد دو خروجی اگزوز بوده و رینگ‌های ۱۶ اینچی آلیاژی، آنتن بال کوسه‌ای و چراغ‌های LED نیز از دیگر مشخصات این خودروی شهری می‌باشند.

کیا پیکانتو

کیا پیکانتو

کیا پیکانتو
در داخل کابین نیز دوخت‌های سبز لیمویی روی غربیلک فرمان D شکل، اهرم تعویض دنده و استراحت گاه دست کار شده و از دیگر مشخصات آن می‌توان به صفحه‌نمایش لمسی ۷ اینچی با رادیوی DAB، بلوتوث، اپل کارپلی و اندروید اتو، پوشش چرم، دستگیره درب داخلی کروم، پدال‌های فولادی ضدزنگ، کروز کنترل، سیستم تهویه مطبوع خودکار و ورود بدون کلید اشاره کرد.

کیا پیکانتو پیکانتو X-Line همچنین به‌صورت استاندارد از ترمز اضطراری خودکار بهره می‌برد.

پیشرانه ۴ سیلندر ۱٫۲۵ لیتری یاد شده قدرت ۸۳ اسب بخاری و گشتاور ۱۲۲ نیوتون متری داشته و برای به‌کارگیری در نسل جدید این خودرو که سال پیش معرفی شد بازنگری وسیعی را تجربه کرده است.